Про магазин

Дитячий інтернет-магазин "BabyPro" - це найдоступніша можливість придбати найякісніші товари за найвигіднішими цінами від провідних світових виробників. Чим ми унікальні і відрізняємося від інших інтернет-магазинів?

Купувати у нас:

Удобно
Зручно

Адже все знаходиться в одному місці. У нашому інтернет-магазині можна знайти практично будь-який товар для догляду, навчання та розваги дитини. Найширший асортимент від брязкальця до домашнього спорткомплексу. Швидка доставка по всій території України!

 
Надёжно
Надійно

Ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте дійсно якісний товар. Адже у нас є гарантія на весь товар, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ми офіційні представники всесвітньо відомих торгових марок: Tiny Love, Маленька Соня, Cybex, BabyOno. Ми готові надати сертифікати на всю продукцію, а також товарний чек на кожну покупку.

 
Выгодно
Вигіднл

Ми постійно контролюємо наші ціни, знаходячи для вас самі оптимальне поєднання ціна - якість товару. Додаткові цікаві акції та знижки дозволяють купувати ще дешевше!

 
Интересно и полезно
Цікаво і корисно

Ми намагаємося розміщувати в магазині максимально повну інформацію про товари. Також, батьків, зацікавить статті про дітей, які мають практичну користь. У нас не тільки що купити, але і про що почитати.

 
Всегда в ногу со временем
Завжди в ногу з часом

Не пропустіть розділ "Новинки" в нашому магазині! Ви маєте можливість завжди першими дізнаватися, що нового з'явилося на ринку дитячих товарів, щоб дати своїй дитині все найкраще і сучасне.

 

Магазин "BabyPro" заснований в 2009 році і вже заслужив довіру покупців по всій Україні!

Ви можете задати питання або зробити замовлення через наших операторів за наступними номерами телефонів з 9.30 до 18.30 з понеділка по п'ятницю:

 
(044) 362-7-888
 
(067) 568-48-58
 
(044) 362-7-888
 
(067) 568-48-58

Пункти видачі замовлень:

м. Київ, ул. Сирецька, 9

м. Дніпро, Запорізьке шосе, 28л

м. Луцк, ул. Карбишева, 1